ÖZEL HASTALIKLARDA BESLENME DANIŞMANLIĞI

Günümüzde mevcut hastalıkların çoğunun temelinde beslenme problemleri yer almaktadır. Doğru beslenme ile hastalıkların seyrini hafifletip iyileştirebileceğiniz ya da tedbir alabileceğiniz gibi; sağlıksız besin seçimleri ile tam tersi de mümkündür. Bu yüzden de diyabet, kanser, çölyak, böbrek, kalp-damar, hipertansiyon, metabolik sendrom gibi tıbbi beslenme tedavisine ihtiyaç duyulan durumlarda hem iyileşme sürecinize yardımcı olmak, hem de yanlış beslenmeden kaynaklı zararı en aza indirerek yaşam kalitenizi artırmak için kliniğimizde beslenme danışmanlığı verilmektedir.

Sağlık durumunuza uygun beslenme eğitimi ve size uygun hazırlanan beslenme programı ile yaşam boyu sürdürebileceğiniz sağlıklı alışkanlıklar kazanmanız hedeflenmektedir. Ayrıca kliniğimizde hamilelik, emzirme, ergenlik dönemi obezitesi gibi özel dönemlerde de beslenme danışmanlığında bulunulmaktadır.

RANDEVU ALMAK İSTİYORUM

Medaim Yanık tıp doktoru ve psikiyatrist. Ceren Acartürk, Feyzullah Gürdaş, Hümeyra Ergül, Kadriye Slocum İnce, H. Sevde Eskici, Taliye Akyıldız ve Hatice Kübra Işıldar ise psikologlarımız.

Error: Contact form not found.